Sanayi Dünyasına Artı Değer; “Sehaş Arena”

“Verimlilikte Sektöre Yön Veren Güçlü Proje”

Sehaş Arena Sanayi ve Ticaret Merkezi: 

Sanayi dünyasına yenilikçi yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çekecek olan Sehaş Arena Sanayi ve ticaret merkezi, Ankara Sincan’ın en güçlü sanayi projesidir.

Organize sanayinin yanı başında, Sincan sanayinin merkezinde yer alan Sehaş Arena sanayide verimlilik sağlıyor. 39.000 metrekare alanda hayata geçen bu proje 7 Bloktan oluşan 456 adet işyerine ev sahipliği yapacaktır.

Sehaş Arena Sanayi ve ticaret merkezi dışında bir şeye ihtiyaç duyulmayacak

Sincan bölgesinin ve sanayi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlanan Sehaş Arena da başta otomotiv olmak üzere birçok farklı sektöre hitap edilecektir. Gıda, finans gibi birimleri içerisinde barındıracak, Sehaş Arena Sanayi ve ticaret merkezi dışında bir şeye ihtiyaç duyulmayacaktır.

Otomotiv sektörüyle ilgili her şeyin bulunduğu bu proje de inşaat, yapı ve mobilya gibi sektörlere de yer verilecektir. Üretim akışı sırasında insanların her ihtiyacına yönelik olarak eczane, banka, lokanta ve kargo gibi çeşitli alanlarda iş yerleri de mevcuttur. Sehaş Arena Sanayi ve ticaret merkezi, çevresinde bulunan ticaret akışına modernliği ve canlılığı getirerek, teknolojinin verimliliğiyle sektöre yön verecektir.

Dükkânlarda birçok farklı seçenek

Çeşitli boyut ve ölçüde dükkanlarla sanayi sektöründe üretimin verimlilik sağlayacağı ana noktadır. Çoğunlukla 6 metre kat yüksekliğine sahip dükkanlar arasında 9,5 metre ile 3,5 metre kat yüksekliğine sahip dükkanlarda bulunmaktadır. Dükkan genişlikleri ise 140 ile 50 metre arasında değişen birçok farklı seçenekten oluşur.

7 Blok Arena

Toplam 7 Bloktan oluşan Sehaş Arena blokları arası 18 metredir. Proje etrafında ve bloklar arasında servis yollarının da bulunduğu bu büyük alana konumlanmıştır. Her blokta üretim verimliliğini kolaylaştırmak ve yük taşımak amacıyla yük asansörleri mevcuttur.